Daj sobie pomóc! Fundacja Zaginieni wspiera rodziny osób zaginionych

REKLAMA

Co roku tysiące ludzi znika bez śladu. Dla rodzin świat wali się z dnia na dzień. Często nie wiemy, co w takiej sytuacji począć. Na szczęście są organizacje, które pomagają w odnalezieniu bliskich. Co ważne, z dużą skutecznością. Jak działa Fundacja Zaginieni i kiedy możemy się do niej zwrócić?

Fundacja Zaginieni działa od niedawna, jednak osoby, które ją tworzą nie są anonimowe. Prezesem fundacji jest Nina Jaszewska, a wiceprezesem Iga Ore-Ofe – od lat działająca w obszarze pomocy rodzinom osób zaginionych.

Fundacja wyróżnia się szeroko rozwiniętym działem psychologicznym i prawnym, który pomaga po pierwsze w stworzeniu portretu psychologicznego zaginionego, wsparciu rodzin osoby zaginionej, a także we wdrożeniu wszelkich procedur w tego typu okolicznościach. Co więcej, fundacja pomaga także po szczęśliwym odnalezieniu osoby zaginionej. Powrót do rzeczywistości nie jest wcale tak łatwy, jak mogłoby się wydawać.

REKLAMA

Działalność organizacji oparta jest o współpracę z wolontariuszami – specjalistami z terenu całego kraju. Partnerstwo ze znanymi i wysoce wykwalifikowanymi detektywami pozwala na wysoką skuteczność oferowanej pomocy.

– Jesteśmy zespołem młodych, kontaktowych ludzi, dla których poszukiwanie osób zaginionych jest powołaniem, a nie rutyną – słyszymy w oficjalnym spocie promującym działalność Fundacji Zaginieni.

Do Fundacji zgłosić może się praktycznie każdy członek rodziny osoby, która zaginęła, a także osoby, które po odnalezieniu bliskiego nie potrafią wrócić do normalnego życia. Pomoc psychologa i prawnika w takim wypadku może okazać się nieoceniona.

Więcej informacji na oficjalnej stronie fundacji – fundacjazaginieni.pl

 

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x
()
x