Legia w czwartek zagra o fazę grupową Ligi Europy. Rozkład jazdy mistrzów Polski

Legia Warszawa w ten weekend nie zagrała spotkania w Ekstraklasie. W związku z przejściem do Iv rundy kwalifikacji do Ligi Europy, spotkanie ze Śląskiem Wrocław zostało przełożone na inny termin. Podopiecznie trenera Czesława Michniewicza cały tydzień podyktują czwartkowemu spotkaniu z azerskim Quarabag (Karabachem Agdam).

Czesław Michniewicz ma za sobą w miarę udany debiut w roli szkoleniowca „Legionistów”. Co prawda Drita Gnjilane to nie tuzy europejskiego futbolu, ale trzeba przyznać, że Legia kontrolowała spotkanie III rundy eliminacji do Ligi Europy przez pełne 90 minut. Wygrana 2:0 powinna jednak uspokoić nastroje w drużynie i dodać piłkarzom pewności siebie, która będzie niezbędna w przypadku czwartkowego spotkania. Poniżej przedstawiamy plan drużyny Legii na rozpoczynający się tydzień.

Niedziela – 16:00 – trening otwarty dla mediów

REKLAMA

Poniedziałek – 11:00 i 16:00 treningi zamknięte dla mediów

Wtorek – 17:00 – trening otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans

Środa – 16:00 – konferencja prasowa przed meczem Q4 UEFA Europa League

17:00 – trening przy Łazienkowskiej (na bocznym boisku) otwarty dla mediów przez pierwszy kwadrans

 

Wszystkie treningi pierwszego zespołu (oprócz środowego) mają miejsce w Legia Training Center na boiskach nr 1 lub nr 2.

W związku z wszystkimi obostrzeniami związanymi z COVID-19, podczas zajęć otwartych na boisku może przebywać ograniczona liczba mediów w wyznaczonym do tego miejscu. Wszyscy dziennikarze obecni na treningu są zobowiązani do noszenia maseczki i zajęcia wyznaczonego miejsca.

5 1 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x