Plaga komarów na Mazowszu. Jak sobie z nimi radzić?

Lato to dla wielu cudowna pora roku. Kojarzy się z wakacjami, urlopem, ciepłem i błogim nicnierobieniem. Niestety, bardzo często spokój zakłócają nam nieznośne owady. Kleszcze i komary to zmora naszych czasów. Szczególnie te drugie lubią zatruć nam życie, kiedy ciepłym wieczorem chcemy siąść przy grillu ze znajomymi. Jak można pozbyć się komarów na dłużej? Czy istnieje skuteczna metoda?

Jak wiadomo najbardziej narażone są miejscowości graniczące z dużymi zbiornikami wody czy lasami. Z plagą komarów na co dzień zmagają się m.in. mieszkańcy podwarszawskich Łomianek czy Piaseczna. – Dzieci i my chyba się przyzwyczailismy do swędzących bąbli na nogach. Wieczorami nie da się siedzieć w ogrodzie, mimo, że jest duży i daje wiele możliwości. Znajomi też już raczej wolą siedzieć w domu niż odganiać owady i drapać się – śmieje się pan Marek z Łomianek.

Jak się okazuje jest na to sposób. Są firmy, które realizują usługi odkomarzania i dezynsekcji na terenie województwa mazowieckiego. Czy taka metoda jest skuteczna? – Super firma. Profesjonaliści pełna gębą 🙂. Codziennie mój pies po całym dniu na dworze przynosił minimum jednego kleszcza,od dwóch tygodni mam spokój. Profesjonalisci w swojej branży. Polecam – czytamy w jednej z opinii.

REKLAMA

Jeśli macie podobne problemy co wspomniany pan Marek, proponujemy zainteresować się usługami odkomarzania Łomianki odkomarzania Piaseczno. Firma realizuje usługi również na terenie Warszawy i innych miejscowości województwa mazowieckiego.

5 1 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x