Policjant spowodował kolizję i uciekł

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu na al. Prymasa Tysiąclecia. Z informacji portalu RFM FM wynika, że policjant jechał swoim autem na służbę.

W pewnym momencie funkcjonariusz z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w przejeżdżający obok w tym czasie pojazd osobowy. Mężczyzna nie przejął się tym zdarzeniem i ruszył dalej, nie zatrzymując się. Kierowca auta, w które wjechał policjant próbował zatrzymać go za pomocą znaków świetlnych.  Z ustaleń wynika, że policjantowi udało się uciec w dzielnicy Ochota.

Poszkodowany zgłosił sprawę na policję i podał numery pojazdu. Po sprawdzeniu ich w bazie danych wyszło na jaw, że samochód ten jest własnością wysokiego rangą oficera wydziału ruchu drogowego komendy w Pruszkowie.

REKLAMA

Służby w jego domu zjawiły się następnego dnia, a winny kolizji i ucieczki z miejsca zdarzenia policjant dostał mandat i złożył wyjaśnienia komendantowi, który ma ustalić powody niezatrzymania się funkcjonariusza policji po zderzeniu z innym pojazdem. Wobec oficera wszczęto postępowanie.

źródło: wawalove.wp.pl / RFM FM
grafika: wiadomosci.interia.pl

4 2 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x