Rafał Trzaskowski pijany interweniuje na imprezie: „To miasto jest moje”

Czy na jednej z warszawskich imprez został przyłapany pijany Rafał Trzaskowski? Prezydenta stolicy nagrano, kiedy interweniował w jednym z klubów nocnych w sprawie… repertuaru muzycznego.

Użytkownicy mediów społecznościowych zwracają uwagę na dość charakterystyczną mowę Rafała Trzaskowskiego, która może sugerować, że był w stanie nietrzeźwym. Na dodatek prezydent stolicy zwracał uwagę, że Warszawa to “jego miasto”.

Pijany Rafał Trzaskowski przyłapany na imprezie? “To moje miasto”

Rafał Trzaskowski był obecny na jednej z imprez w klubie nocnym. Tam interweniował u prowadzącego zabawę didżeja, by ten zmienił repertuar muzyczny. Jako argument podawał to, że Warszawa to jego miasto.

Oto, co prezydent Warszawy mówi do didżeja na udostępnionym w mediach społecznościowych nagraniu:

REKLAMA

“To jest moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę trochę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą wam zrobić krzywdę”.

Komentujący to wideo zwracają uwagę na stan, w jakim swoje słowa Rafał Trzaskowski wypowiadał. Uwagę także przykuło to, że prezydent Warszawy nie miał na sobie maseczki zalecanej przez Ministerstwo Zdrowia do zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Założył ją dopiero po tym, jak ktoś z obecnych zwrócił uwagę, że niewielu uczestników imprezy je nosi.

A Wy jak widzicie to nagranie – Rafał Trzaskowski jest na nim pijany czy nie? Nawet jeśli poddamy to w wątpliwość, zaznaczyć trzeba, że nie powinien on używać słów, że „to jego miasto”.

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x