Skradziono samochód z Torunia, złapano w Warszawie.

Dwie osoby został zatrzymane, które są podejrzewane o kradzież samochodu z Torunia. – Podejrzani byli bardzo zaskoczeni widokiem operacyjnych. W trakcie ustaleń okazało się, że właściciel nie zdążył się zorientować, że skradziono mu samochód – wypowiada się rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Z informacji rzecznika KSP Sylwestra Marczaka wiadomo, że policja od jakiegoś czasu prowadziła śledztwo w sprawie podejrzanych o kradzież nie tylko kii w Toruniu, ale także samochodów w całej Polsce.

– W wyniku działań udało się ustalić, że w nocy z 9 na 10 czerwca mężczyźni ukradli pojazd marki kia w Toruniu, a następnie przyjechali nim do Warszawy – mówi.

REKLAMA

Wiadomo, że 28-latek czekał na niestrzeżonych parkingów na Bemowie w fordzie, a po jakimś czasie drugi złodziej przyjechał kią.

– W trakcie ustaleń okazało się, że właściciel kii nie zdążył się zorientować, że skradziono mu samochód – dopowiedział.

W aucie znaleziono sprzęt służący do kradzieży samochodów- zagłuszarkę sygnału GPS. Samochód o wartości około 70 000 zł został zwrócony do właściciela. Mężczyźni zostali zatrzymani i oskarżeni o kradzieży z włamaniem. Tymczasowo zostali aresztowani na trzy miesiące.  Grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło: tvn24.pl

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x