Sprawa Piotra Pietrzaka trafiła do Fundacji Zaginieni

REKLAMA

Fundacja Zaginieni jest młodą organizacją, która mimo młodego wieku założycieli od dłuższego czasu prężnie działa w tematyce pomocy rodzinom osób zaginionych. Teraz trafia do nich głośna sprawa zaginionego na początku poprzedniego roku Piotra Pietraka z Sochaczewa. Rodzina i bliscy mają nadzieję, że trafienie sprawy do fundacji da nowy impuls poszukiwaniom.

O sprawie Piotra Pietrzaka można przeczytać TUTAJ. Zaginiony po raz ostatni widziany był 23 stycznia 2020 roku w Sochaczewie, gdzie około 8:20 rano odprowadził córkę do przedszkola. Następnie udał się w stronę Płońska. W międzyczasie kamera stacji Lotos zarejestrowała samochód Piotra Pietrzaka, jednak ze względu na dużą odległość nie można było zidentyfikować czy kierującym był właśnie zaginiony i czy podróżował w pojedynkę. Dwa dni później znaleziono samochód Pietrzaka przy stadionie Stegny Wyszogród. Śledczy ustalili, że ktoś próbował podpalić auto. Psy podjęły trop, jednak po 1,5 km ten się urywa. Do dziś nie mamy żadnych nowych informacji. Pomimo akcji poszukiwawczych na lądzie i dnie Wisły, do dziś nie wiadomo gdzie może znajdować się zaginiony.

Fundacja Zaginieni pomoże?

Według najnowszych informacji sprawa Piotra Pietrzaka trafiła do Fundacji Zaginieni, która chce zająć się sprawą. Dzięki profesjonalistom, którzy na co dzień pracują w Fundacji oraz współpracującymi z organizacją psychologami i detektywami jest szansa na jakiś zwrot akcji, na który liczy rodzina jak i znajomi. O  nowych faktach w sprawie zaginięcia Piotra będziemy informować na bieżąco.

REKLAMA

Jeśli kojarzysz mężczyznę i posiadasz jakiekolwiek informacje na jego temat, koniecznie skontaktuj się poprzez stronę www poświęconą zaginionemu, poprzez Fundację Zaginieni lub w najbliższej jednostce policji.

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x
()
x