Stłuczka trzech aut na S8.

Na wysokości miejscowości Karpin na trasie S8 doszło do zderzenia się trzech samochodów. Dwoje dzieci musiało zostać przewiezionych do szpitala.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 10.25. Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Jedna osoba jest poszkodowana, ale jest przytomna, nie ma zagrożenia życia. Nie było osób zakleszczonych. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana z uwagi na to, że lądował tam śmigłowiec – powiedział przed godz. 11 rzecznik wołomińskiej policji Tomasz Sitek.

Straż poinformowała, że poszkodowani są potłuczeni. Wiadomo, że po godzinie 11 śmigłowiec LPR  odleciał. W skutek tego, został otwarty jeden pas w kierunku Warszawy.

– Śmigłowiec odleciał pusty. Karetką na badania profilaktyczne pojechało dwoje dzieci. W tej chwili jedna nitka w kierunku Warszawy jest otwarta, dwie pozostają zamknięte. Na miejscu pracują jeszcze policjanci  Nie ma zagrożenia zdrowia czy życia dla uczestników tego zdarzenia drogowego – powiedział Tomasz Sitek, policjant.

Problemy skończyły się po godzinie 13.

REKLAMA

Źródło: https://tvn24.pl/

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x