Tragiczny wypadek na Żeraniu. Pociąg potrącił mężczyznę

Pociąg relacji Kraków – Olsztyn Główny śmiertelnie potrącił człowieka w okolicy stacji kolejowej na Żeraniu. – Po pasażerów, którzy utknęli w składzie z powodu wypadku, przyjechał pociąg zastępczy i zabrał ich w dalszą podróż – mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Oficer prasowa białołęckiej komendy Irmina Sulich informuje, że policja otrzymała zgłoszenie przed godziną 12.30. – Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka w okolicy stacji Warszawa Żerań. To mężczyzna między 50. a 60. rokiem życia – mówi policjantka.

Na miejscu trwają czynności służb.

REKLAMA

„Ruch odbywa się dwoma torami”

Z kolei Karol Jakubowski z biura prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe informuje, że w wypadku brał udział pociąg relacji Kraków Główny – Olsztyn Główny. – Ten pociąg stoi na miejscu, jednak ogólnie nie ma dużych utrudnień w ruchu kolejowym. Tam są w sumie trzy tory, ale po wypadku pociągi jeżdżą dwoma – zaznacza Jakubowski.

– Do potrącenia doszło tuż przed samym wjazdem pociągu na stację Warszawa Żerań nad ulicą Płochocińską. Na miejscu swoje czynności prowadzi policja, ekipa dochodzenia, Służba Ochrony Kolei i służby techniczne PKP – opowiada reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Dodaje, że po pasażerów, którzy utknęli w pociągu z powodu wypadku, przyjechał pociąg zastępczy i zabrał ich w dalszą podróż do Olsztyna.

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x