Wiktoria Bernacka zaginęła w Warszawie. 18 latka miała spotkać się z kolegą

Wiktoria Bernacka, 18-latka z Warszawy, zaginęła 11 kwietnia. Policja publikuje wizerunek nastolatki i apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Wiktoria Bernacka wyszła z rodzinnego domu przy ulicy Adamieckiego w Warszawie. Według ustaleń policji, 18-latka miała spotkać się ze swoim kolegą. Spotkanie jednak nie miało miejsca. Rodzina 18-letnia Wiktorii do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z córką. Miejsce pobytu nastolatki nie jest znane.

18-latka w dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz, białe buty typu adidas oraz ciemne spodnie. Dziewczyna może posiadać przy sobie różową torbę sportową z napisem Nike. Wiktoria Bernacka ma około 160 – 165 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Waży około 50 kg. Ma czarne włosy sięgające za ramiona i ciemne oczy.

REKLAMA

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Wiktorii Bernackiej, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ulicy Opaczewskiej 8, tel: 47 723 93 50, 47 723 93 51, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.

źródło : wiadomosci.radiozet.pl

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x