Zasłabł jadąc autem; mimo reanimacji zmarł

Starszy mężczyzna jadący osobowym renault ul. Grochowską w Warszawie w pewnym momencie zasłabł. Był reanimowany. Niestety nie udało się go uratować – poinformował PAP komisarz Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Komisarz Piotr Świstak przekazał PAP, że do zdarzenia doszło we wtorek tuż przed godziną 7. „Około 70-80 letni mężczyzna jadąc ul. Grochowską w kierunku węzła Marsa i na wysokości skrzyżowania z ul. Mglistą zasłabł” – powiedział policjant.

Przekazał, że w samochodzie wybuchł pożar.

REKLAMA

Na miejscu zdarzenia pracowały służby oraz pogotowie ratunkowe. „Mężczyzna był reanimowany. Niestety nie udało się go uratować” – podał policjant.

Dodał, że w rejonie skrzyżowania Grochowskiej z Mglistą kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

O utrudnieniach w tym miejscu poinformował również Zarząd Transportu Miejskiego. „W związku z zablokowanym przejazdem w rejonie skrzyżowania ulic Grochowskiej i Jubilerskiej, autobusy linii: 125, 142, 143, 145, 173, 183, 521, 702, 704, 720, 722, 730, jadące w kierunku Płd. – Wsch. kierowane są następującą trasą objazdową: Grochowska – Zamieniecka – Ostrobramska – Płowiecka/Marsa (Rondo Ignacego Mościckiego) … dalej do własnych tras” – podał ZTM.

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x