Zatrzymani dwaj bracia, którzy w mieszkaniu mieli 6 kg narkotyków.

Dwoje mężczyzn zostało zatrzymanych przez kryminalnych z warszawskiego Śródmieścia. W ich mieszkaniu znaleziono ponad 6 kg substancji odurzających- m.in. marihuanę, mefedron oraz haszysz.

Funkcjonariusz przekazał, że mieszkanie przy przy ul. Szymczaka było podejrzane o bycie magazynem przerzutowy dużych ilości narkotyków. Trwało śledztwo w tej sprawie. W mieszkaniu mieli być dwaj mężczyźni- bracia., jeden 26-letni, drugi 30-letni.

– Policjanci bardzo szybko ustalili, kim są „figuranci” i zorganizowali zasadzkę. Cierpliwość i ponad 12-godzinne oczekiwanie przyniosły w końcu rezultat. Gdy tylko mężczyźni weszli na klatkę schodową i zobaczyli policjantów rzucili się do ucieczki, jednak bezskutecznie. Zostali błyskawicznie obezwładnieni i zatrzymani – mówił policjant.

– W obecności zatrzymanych kryminalni przystąpili do przeszukania wytypowanego wcześniej mieszkania. Narkotyki były dosłownie wszędzie, w podróżnej walizce, słoikach, torbie na zakupy, kartonie, rozsypane na stole a nawet ukryte w lodówce – wyliczył.

Zabezpieczono ponad 9 tysięcy złotych, 16 foliowych pakietów z marihuaną, mefedron oraz haszysz. Mężczyznom zostaną postawione zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące spędzą w więzieniu tymczasowo. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Źródło: https://www.polsatnews.pl/

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x