Zdalne nauczanie wraca do szkół!

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zdalne nauczanie jednak wróci do szkół. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że w sobotę zapadnie ostateczna decyzja.

Jak podało radio RMF FM z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że zdalna edukacja wróci do szkół. Nie od razu i przede wszystkim nie wszyscy uczniowie wrócą przed domowe komputery, jednak w obliczu coraz większej ilości zakażeń koronawirusem, ten scenariusz jest nieunikniony.

Z doniesień stacji wynika, że w pierwszej kolejności na zdalny tryb nauczania przejdą uczniowie szkół średnich. Rząd chce jak najmniej obciążyć tą sytuacją rodziców a więc młodsze dzieci które nie mogą zostać same w domu przejdą na zdalny tryb na samym końcu tj. podstawówki i przedszkola. Jest też duże prawdopodobieństwo, ze zmiany wejdą w życie od następnego tygodnia. Przyszły tydzień będzie po to, by przygotować szkoły ponownie do nauki zdalnej.

REKLAMA

Jutro ma zapaść ostateczna decyzja oraz termin ewentualnych zmian w dalszym nauczaniu, o czym będziemy informować na bieżąco.

5 1 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odpowiedzi na konkretne fragmenty
Pokaż wszystkie komentarze
0
Skomentuj!x