reklama

Dezynfekcja i sprzątanie po pożarze. Dlaczego powinieneś zlecić to specjalistom?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dezynfekcja i sprzątanie po pożarze. Dlaczego powinieneś zlecić to specjalistom? - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości
reklama

Pożary mogą być szczególnie niszczące dla Twojego domu lub firmy. Gdy wozy strażackie odjadą, twoja nieruchomość prawdopodobnie ucierpi nie tylko w wyniku pożaru i dymu, ale także rozległych szkód wodnych i powodzi spowodowanych działaniami gaśniczymi. Specjaliści od sprzątania po pożarach posiadają specjalistyczne szkolenie w zakresie naprawy szkód po pożarze i zalaniu oraz doświadczenie, aby szybko posprzątać i przywrócić dom do stanu sprzed pożaru. Mogą również usuwać wszechobecny zapach dymu i głęboko czyścić sadzę z tapicerki i dywanu.  Nie można lekceważyć traumy i zakłóceń spowodowanych przez pożar w każdym domu lub firmie. Dlatego tak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji w szybkim reagowaniu na sytuację kryzysową. Zespoły Sprzątania po pożarach są przeszkolone i doświadczone w usuwaniu i odbudowie szkód pożarowych. Obejmuje to stosowanie odpowiednich specjalistycznych technik i delikatne ich wdrażanie, w razie potrzeby współpracę z innymi ekspertami w celu wdrożenia i zarządzania skutecznym planem odzyskiwania.

Czyszczenie i renowacja szkód pożarowych

Usługi firmy są przygotowane do szybkiego reagowania na pożar, 24 godziny na dobę. Nasze zespoły dysponują odpowiednią odzieżą ochronną, sprzętem i środkami czyszczącymi, aby od razu rozpocząć pracę. Opracowano solidne procedury BHP, w tym oceny ryzyka i deklaracje metod (RAMS), potrzebne do wejścia i pracy w środowiskach niebezpiecznych w wyniku pożaru. Nasze zespoły współpracują z klientami i ich przedstawicielami, w tym z firmami ubezpieczeniowymi, w celu oceny rodzaju i dotkliwości szkód pożarowych oraz podjęcia precyzyjnych działań niezbędnych do radzenia sobie z nimi. Firmy te pomagają zidentyfikować przedmioty, które można uratować oraz te, które są tak bardzo zniszczone, że trzeba je zutylizować. Odwożą także uszkodzone przedmioty do autoryzowanego miejsca w celu ich bezpiecznej utylizacji. Używa się specjalistycznych technik i materiałów czyszczących, aby dokładnie wyczyścić powierzchnie dotknięte dymem i sadzą.

Czyszczenie uszkodzeń dymu i sadzy

Uszkodzenia powodowane przez dym i sadzę z pożarów mogą powodować jedne z największych i najdłużej utrzymujących się problemów w nieruchomościach mieszkalnych i biznesowych. Miliardy maleńkich cząstek sadzy, które są toksyczne dla ludzi i wywołują kwaśną reakcję w kontakcie z wilgocią, co powoduje uszkodzenia korozyjne prawie każdej powierzchni. Dlatego czyszczenie uszkodzeń z sadzy i dymu jest tak ważnym i pilnym zadaniem, nawet w miejscach, w których osady sadzy mogą nie być od razu widoczne. Zespoły firmy są przeszkolone w zakresie technik głębokiego czyszczenia przy użyciu najnowszych profesjonalnych środków czyszczących. Oznacza to, że mogą wykonać to drobiazgowe zadanie do poziomu, którego nie można oczekiwać od konwencjonalnych środków czyszczących.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Warszawy i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama