Reklama

Reklama

Dlaczego system filtracji wody pitnej jest lepszy niż woda butelkowana?

Opublikowano:
Autor:

Dlaczego system filtracji wody pitnej jest lepszy niż woda butelkowana? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości

Jeśli chodzi o wodę pitną, ludzie szukają świeżej, rześkiej wody, która nie pozostawia posmaku ani zapachu, więc sięgają po wodę butelkowaną. Dzisiejsze społeczeństwo wymaga doskonałości. Ludzie chcą produktów wysokiej jakości bez konieczności czekania, bez wysokich kosztów na koncie bankowym i bez negatywnego wpływu na środowisko. Chociaż woda butelkowana często zapewnia czysty smak, którego ludzie chcą, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mogą uzyskać taką samą jakość wody — lub nawet lepszą — bezpośrednio z kranu i bez wysokich kosztów finansowych i środowiskowych. Ponieważ sprzedaż wody butelkowanej wciąż rośnie , jasne jest, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że część wody butelkowanej to po prostu przefiltrowana woda z kranu – ta sama woda z kranu, którą mogliby dostać w domu. Chociaż niektóre wody butelkowane mogą sprostać oczekiwaniom, większość właścicieli domów może osiągnąć ten sam smak i jakość wody butelkowanej za pomocą domowego systemu zaopatrzenia w wodę. Zainstalowanie odpowiedniego systemu wody pitnej dla Twojego domu to mądra inwestycja, która zmieni świat, jeśli chodzi o jakość wody pitnej. Czytaj dalej, aby poznać zalety instalacji systemu filtracji wody pitnej, które możesz zainstalować w firmie filtry do wody Warszawa.

1. Lepsza inwestycja – oszczędzaj pieniądze!

Wiele osób kupuje wodę butelkowaną, ponieważ z tego czy innego powodu nie lubi wody z kranu. Nikt nie chce iść i kupować wody, ale sprytni marketingowcy sprawili, że woda butelkowana jest tak atrakcyjna, że ​​ludzie są gotowi wyłożyć na nią dodatkowe pieniądze. W końcu kto nie chciałby pić wody bezpośrednio z lodowca? Brzmi smacznie, ale ślepe testy smaku wskazują, że w większości przypadków ludzie nie są w stanie odróżnić wody z kranu od butelkowanej! Oczywiście woda butelkowana jest dochodowym biznesem, ale nie musisz w nią inwestować, jeśli masz domowy system filtracji wody pitnej. Zamiast wydawać pieniądze na wodę butelkowaną, możesz wyeliminować niepotrzebne koszty i uzyskać tę samą, świetnie smakującą wodę prosto z własnego kranu. Rezygnując z wody butelkowanej, na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze dzięki systemowi filtracji wody pitnej. Mając to na uwadze, możesz być właścicielem domu do wynajęcia, który wie, że jego woda po prostu nie smakuje tak dobrze jak woda butelkowana lub może mieć zapach. Istnieje proste rozwiązanie tego problemu, które jest lepszą inwestycją długoterminową: instalacja systemu filtracji wody pitnej. Woda butelkowana jest dobra tylko do tego krótkoterminowego napoju, ale przy odpowiedniej konserwacji system filtracji wody może działać przez dekadę lub dłużej. Wyobraź sobie koszt zakupu wody butelkowanej przez cały ten czas! Kiedy masz zainstalowany domowy system filtracji wody, będziesz cieszyć się piciem wody z kranu, ponieważ będzie smakować jak droga woda butelkowana i nie będziesz ponosić powtarzających się kosztów zakupu wody butelkowanej. Kontynuując kupowanie wody butelkowanej, ludzie tracą możliwość dokonania lepszej inwestycji.

2. Wygodne zaopatrzenie w wodę pitną

Kiedy ktoś kupuje wodę butelkowaną, czy to w pięciogalonowym dzbanku w dystrybutorze wody, pojedynczej butelce, czy skrzynce z wodą, ma tylko taką wodę, która jest dostępna w tej butelce lub dzbanku . Porównaj to z posiadaniem w domu systemu filtracji wody pitnej. Realistycznie masz nieskończoną podaż. Osoby z systemami filtracji wody muszą odkręcić kran tylko wtedy, gdy są spragnione. Mogą otrzymać wodę o doskonałym smaku w dowolnej ilości, kiedy tylko chcą. Jednostka nie tylko traci wodę, jeśli polega tylko na wodzie butelkowanej, ale musi albo poczekać na kolejną dostawę, albo pojechać do sklepu. Jeśli sklep nie otrzymał przesyłki, osoba może być zmuszona do podróży do innego sklepu, aby znaleźć wodę butelkowaną. Chociaż nie jest to największa niedogodność, w porównaniu do zwykłego podchodzenia do kranu we własnym domu i włączania go, chodzenie do sklepu tylko po to, by zaspokoić pragnienie, nagle staje się znacznie mniej atrakcyjną opcją.

3. Możesz mu zaufać

Domowe systemy filtracji wody zapewniają bezpieczną, czystą wodę, odfiltrowując lub usuwając zanieczyszczenia, zanieczyszczenia, a niektóre są nawet certyfikowane do usuwania szkodliwych zanieczyszczeń wody, takich jak arsen, które można znaleźć w wodzie ze studni. Gdy gminy dostarczają wodę do domów, są one prawnie zobowiązane do sprawdzenia wody, aby upewnić się, że jest ona bezpieczna do spożycia. Chociaż woda butelkowana jest sprzedawana jako bezpieczna i lepszej jakości, domy z odwróconą osmozą lub systemami filtracji wody węglowej będą wiedziały, że ich woda jest bezpieczna. Niestety, niektóre wody butelkowane to tylko woda z kranu, o czym konsumenci nie wiedzą — są oni oszukiwani, by kupować tę samą wodę, którą mogliby dostać z kranu. Chociaż nie sugerujemy, że woda butelkowana może cię otruć, w rzeczywistości woda butelkowana jest ostatecznie programem marketingowym. Kiedy masz system filtracji wody, taki jak system odwróconej osmozy, przetestujesz swoją wodę i będziesz dokładnie znać jakość swojej wody. Niestety, w przypadku wody butelkowanej nie będziesz wiedział, czy płacisz te duże dolary za wodę z kranu, czy rzeczywiście pochodzi ona z naturalnego źródła, które nadal może zawierać niefiltrowane zanieczyszczenia wód gruntowych. Możesz jednoznacznie zaufać własnemu źródłu wody dzięki systemowi filtracji wody.

4. Przyjazny dla środowiska!

Woda jest bogatym zasobem naturalnym, ale puste butelki z plastikowych butelek po wodzie mają negatywny wpływ na nasze środowisko. Niestety większość plastikowych butelek na wodę ląduje w śmietniku, a nie poddawana recyklingowi. I odwrotnie, wodę z kranu można spożywać w pojemniku wielokrotnego użytku, którego nie trzeba wyrzucać ani poddawać recyklingowi. Emisji dwutlenku węgla z wodą mineralną jest znacznie wyższy niż dla wody z kranu. Pomyśl o tym: wytworzenie wszystkich plastikowych butelek, dozowanie do nich wody i zapakowanie jej, dostarczenie do sklepu, abyś poszedł do sklepu i kupił (lub zlecił dostawę), i dla zużyte butelki do rozbicia. Wszystko to wpływa na nasze środowisko. Woda z kranu nie ma dodatkowego śladu węglowego, który ma woda butelkowana, co czyni ją bardziej zrównoważonym wyborem, który jest przyjazny dla środowiska. Twój pierwszy zakup filtra do wody pitnej będzie trwał rok po roku, produkując niezliczone galony wody każdego roku. Okazjonalne wymiany wkładów filtracyjnych należy przeprowadzać raz lub dwa razy w roku, w zależności od jakości wody. Zapewni to utrzymanie wysokiej jakości wody przez cały okres użytkowania produktu. Chociaż nadal wymaga to niewielkiej ilości bieżących zakupów, jest to znacznie mniej odpadów niż codzienne wyrzucanie wielu butelek wody.

Korzystaj z zalet systemu filtracji wody pitnej

Ostatecznie zainstalowanie systemu filtracji wody pitnej w domu może nie tylko zapewnić korzyści płynące z posiadania świeżej, czystej wody, ale jest też lepszym wyborem ekonomicznym i ekologicznym niż woda butelkowana. Wybierając filtrowaną wodę z kranu, dokonujesz wyboru, który oszczędza pieniądze, zapewnia wysokiej jakości wodę pitną, której możesz zaufać — kiedy i gdzie chcesz, a wszystko to bez negatywnego wpływu na środowisko. Każdy dom ma inne potrzeby w zakresie filtracji wody w zależności od źródła wody i jakości wody na swoim terenie . Niezależnie od tego, czy woda w Twoim domu pochodzi z prywatnej studni, czy z gminy, niektóre popularne systemy filtracji wody pitnej obejmują systemy odwróconej osmozy i filtrację wody węglowej. Są to dwa rodzaje z wielu opcji filtracji wody, które można zainstalować w Twoim domu. Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, który system jest najlepszy dla Twojego domu, już teraz skontaktuj się z firmą Biuro Techniczne Marcin Kowalczyk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Warszawy i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy